TBJA475K020LRSZ0024
MFR.Part #
TBJA475K020LRSZ0024
JLCPCB Part #
C7062604
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 20V 4.7uF 940nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors