TBJA475K020JBLC0045
MFR.Part #
TBJA475K020JBLC0045
JLCPCB Part #
C7062597
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 20V 4.7uF 710nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors