TBJA475K020CRSB0724
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJA475K020CRSB0724
JLCPCB Part #
C7396339
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 20V 4.7uF 4Ω 940nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS