TBJA475K020CRLZ0000
MFR.Part #
TBJA475K020CRLZ0000
JLCPCB Part #
C7120326
Description
-55℃~+125℃ 20V 4.7uF 4Ω 940nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors