TBJA475K020CBSB0724
MFR.Part #
TBJA475K020CBSB0724
JLCPCB Part #
C6279821
Description
-55℃~+125℃ 20V 4.7uF 4Ω 940nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS