TBJA475K016LRSZ0023
MFR.Part #
TBJA475K016LRSZ0023
JLCPCB Part #
C5794256
Description
-55℃~+125℃ 16V 2Ω 4.7uF 752nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors