TBJA475K016CRSB0023
MFR.Part #
TBJA475K016CRSB0023
JLCPCB Part #
C7396332
Description
-55℃~+125℃ 16V 4.7uF 4Ω 752nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors