TBJA475K016CBLC0045
MFR.Part #
TBJA475K016CBLC0045
JLCPCB Part #
C6551768
Description
-55℃~+125℃ 16V 4.7uF 4Ω 752nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors