TBJA475K010CRLC0845
MFR.Part #
TBJA475K010CRLC0845
JLCPCB Part #
C5794244
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 470nA 5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors