TBJA474K020CBLC0945
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJA474K020CBLC0945
JLCPCB Part #
C6279795
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 14Ω 20V 470nF 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS