TBJA336M010LBSZ0000
MFR.Part #
TBJA336M010LBSZ0000
JLCPCB Part #
C5794228
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.3uA 33uF 700mΩ ±20% 1206 Tantalum Capacitors