TBJA336K010CRSB0000
MFR.Part #
TBJA336K010CRSB0000
JLCPCB Part #
C6551758
Description
-55℃~+125℃ 1.7Ω 10V 3.3uA 33uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors