TBJA336K004CRSB0823
MFR.Part #
TBJA336K004CRSB0823
JLCPCB Part #
C5794220
Description
-55℃~+125℃ 1.32uA 33uF 3Ω 4V ±10% 1206 Tantalum Capacitors