TBJA335K016LRLB0024
MFR.Part #
TBJA335K016LRLB0024
JLCPCB Part #
C7358018
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 3.5Ω 528nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors