TBJA335K016CBLB0024
MFR.Part #
TBJA335K016CBLB0024
JLCPCB Part #
C6551752
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 528nA 5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors