TBJA334M025CRSZ0000
MFR.Part #
TBJA334M025CRSZ0000
JLCPCB Part #
C5794212
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 25V 330nF 83nA ±20% 1206 Tantalum Capacitors