TBJA334K025CBSZ0900
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJA334K025CBSZ0900
JLCPCB Part #
C6279789
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 25V 330nF 83nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS