TBJA226K006LBLB0024
MFR.Part #
TBJA226K006LBLB0024
JLCPCB Part #
C5794198
Description
-55℃~+125℃ 1.32uA 22uF 500mΩ 6V ±10% 1206 Tantalum Capacitors