TBJA226K006CRSZ0000
MFR.Part #
TBJA226K006CRSZ0000
JLCPCB Part #
C5794194
Description
-55℃~+125℃ 1.32uA 22uF 3Ω 6V ±10% 1206 Tantalum Capacitors