TBJA225K020CRSB0800
MFR.Part #
TBJA225K020CRSB0800
JLCPCB Part #
C5955111
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 440nA 5.3Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors