TBJA225K020CBSC0024
MFR.Part #
TBJA225K020CBSC0024
JLCPCB Part #
C5794149
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 20V 440nA 5.3Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors