TBJA225K016CRLC0024
MFR.Part #
TBJA225K016CRLC0024
JLCPCB Part #
C5794139
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2uF 352nA 5.5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors