TBJA225K010CRSZ0000
MFR.Part #
TBJA225K010CRSZ0000
JLCPCB Part #
C7120248
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 220nA 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors