TBJA225K010CBSZ0000
MFR.Part #
TBJA225K010CBSZ0000
JLCPCB Part #
C6279770
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 220nA 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors