TBJA225K010CBSB0723
MFR.Part #
TBJA225K010CBSB0723
JLCPCB Part #
C5955099
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 220nA 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS