TBJA225K010CBSB0045
MFR.Part #
TBJA225K010CBSB0045
JLCPCB Part #
C7396271
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 220nA 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors