TBJA225K006CBSZ0900
MFR.Part #
TBJA225K006CBSZ0900
JLCPCB Part #
C7120244
Description
-55℃~+125℃ 132nA 2.2uF 6V 8Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS