TBJA224K035CBSB0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJA224K035CBSB0000
JLCPCB Part #
C6329234
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 18Ω 220nF 35V 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors