TBJA156K010LBSC0823
MFR.Part #
TBJA156K010LBSC0823
JLCPCB Part #
C7062538
Description
-55℃~+125℃ 1.5uA 10V 15uF 1Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors