TBJA155K025LRLB0745
MFR.Part #
TBJA155K025LRLB0745
JLCPCB Part #
C5980126
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 25V 375nA 3Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS