TBJA155K025LBLB0000
MFR.Part #
TBJA155K025LBLB0000
JLCPCB Part #
C5794104
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 25V 375nA 3Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors