TBJA155K020JRLC0045
MFR.Part #
TBJA155K020JRLC0045
JLCPCB Part #
C5980120
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 20V 300nA 3Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors