TBJA155K020CRLB0024
MFR.Part #
TBJA155K020CRLB0024
JLCPCB Part #
C6279752
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 20V 300nA 6.5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors