TBJA107M004CBSB0700
MFR.Part #
TBJA107M004CBSB0700
JLCPCB Part #
C6547524
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 100uF 4V 4uA ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS