TBJA106M010LRSB0700
MFR.Part #
TBJA106M010LRSB0700
JLCPCB Part #
C6279748
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 10uF 1uA ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS