TBJA106K016CBLC0000
MFR.Part #
TBJA106K016CBLC0000
JLCPCB Part #
C6329228
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 16V 3Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors