TBJA106K010LRLC0023
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJA106K010LRLC0023
JLCPCB Part #
C6547507
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 10uF 1uA ±10% 1206 Tantalum Capacitors