TBJA106K010LBLC0045
MFR.Part #
TBJA106K010LBLC0045
JLCPCB Part #
C5794079
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 10uF 1uA ±10% 1206 Tantalum Capacitors