TBJA106K010CRSZ0900
MFR.Part #
TBJA106K010CRSZ0900
JLCPCB Part #
C7062507
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 3Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS