TBJA106K010CBLB0H00
MFR.Part #
TBJA106K010CBLB0H00
JLCPCB Part #
C5955068
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 3Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors