TBJA106K006RRSC0945
MFR.Part #
TBJA106K006RRSC0945
JLCPCB Part #
C5980094
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2.2Ω 450nA 6V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS