TBJA105M016RBSZ0H00
MFR.Part #
TBJA105M016RBSZ0H00
JLCPCB Part #
C5955062
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 16V 1uF 300nA ±20% 1206 Tantalum Capacitors