TBJA105M010CBLB0823
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJA105M010CBLB0823
JLCPCB Part #
C5980090
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100nA 10V 10Ω 1uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors