TBJA105K020CRSZ0000
MFR.Part #
TBJA105K020CRSZ0000
JLCPCB Part #
C7357874
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 1uF 200nA 20V ±10% 1206 Tantalum Capacitors