TBJA105K016CRSZ0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJA105K016CRSZ0000
JLCPCB Part #
C5794034
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 160nA 16V 1uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors