TBJA105K015CRSZ0800
MFR.Part #
TBJA105K015CRSZ0800
JLCPCB Part #
C7396202
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 150nA 15V 1uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors