TBJA105K010CBSZ0900
MFR.Part #
TBJA105K010CBSZ0900
JLCPCB Part #
C5955038
Description
-55℃~+125℃ 100nA 10V 10Ω 1uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS