TBJA104K035CBSZ0H00
MFR.Part #
TBJA104K035CBSZ0H00
JLCPCB Part #
C5794022
Description
-55℃~+125℃ 100nF 24Ω 35V 35nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors