TAZX156K035CRSB0800
MFR.Part #
TAZX156K035CRSB0800
JLCPCB Part #
C5954840
Package
2721
Description
-55℃~+125℃ 15uF 35V 900mΩ@100kHz ±10% 2721 Tantalum Capacitors