TAZG336M010CRSZ0000
MFR.Part #
TAZG336M010CRSZ0000
JLCPCB Part #
C7119224
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω@100kHz 10V 33uF ±20% 2711 Tantalum Capacitors